![](https://energizinggreece.gr/wp-content/uploads/2023/09/GENKA1877_logo.png.pagespeed.ce.RV3FAr-8ez.png)
Τη στήριξή της προσέφερε στους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας η GENKA1877 και οι κάβες Cellier.
H ιστορική, οικογενειακή, Ελληνική εμπορική εταιρία, που δραστηριοποιείται από το 1877 και τα καταστήματα Cellier προσέφεραν εμφιαλωμένα νερά εξασφαλίζοντας τις ανάγκες για πόσιμο νερό, δεκάδων οικογενειών.
![](https://energizinggreece.gr/wp-content/uploads/2023/09/genka1877_2.jpg)
Ο πρόεδρος του επιμελητηρίου Τρικάλων κ. Β. Γιαγιάκος και ο Αντιπρόεδρος κ. Δ. Τσόλας υποδέχθηκαν θερμά τον κ. Π. Βλαχογεωργακόπουλο, Διευθύνων Σύμβουλο GENKA1877 – Cellier, χαιρετίζοντας την πρωτοβουλία ευγενικής προσφοράς της GENKA1877 και των καταστημάτων Cellier.
![](https://energizinggreece.gr/wp-content/uploads/2023/09/genka1877_1.jpg)
Όπως δήλωσε ο κ. Βλαχογεωργακόπουλος, «Ευχόμαστε ολόψυχα οι συνάνθρωποί μας να ξεπεράσουν το συντομότερο δυνατό τις συνέπιες της φυσικής καταστροφής. Η GENKA1877 θα συνεχίσει να στηρίζει με κάθε τρόπο και να προσφέρει στην κοινωνία όπως και κάνει για πάνω από έναν αιώνα από τότε που ιδρύθηκε».
![](https://energizinggreece.gr/wp-content/uploads/2023/09/Cellier-logo.png)
Follow us στη σελίδα στο Facebook ΕΔΩ για να βλέπετε όλα τα νέα
Follow us στη σελίδα στο LinkedIn ΕΔΩ για να βλέπετε όλα τα νέα